سوئیچ 8 پورت PoE غیر مدیریتی و رومیزی با سرعت 10/100 دیلینک مدل D-Link DES-1008PA

( )

D-Link DES-1008PA 8-Port Fast Ethernet Unmanaged PoE Rackmount-Desktop Switch

  • نوع سوئیچ : رومیزی
  • تعداد پورت : 8 پورت 10/100
  • حداکثر ظرفیت : 1.6 گیگابیت
  • قابلیت POE : دارد
  • تعداد پورت POE : چهار پورت POE
  • حداکثر توان POE : دارای حداکثر توان خروجی 63 وات
  • قابلیت مدیریت : ندارد
  • جنس بدنه : متال

D-LINK
بن وفاداری
با سفارش این محصول شما 123  بن دریافت میکنید
ارزش بن دریافتی:  123,000 ریال
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول به میزان امتیازی که دارید

8,333,000 ریال

موجود در انبار

افزودن به لیست دلخواه

سوئیچ DES-1008PA هشت پورت دی لینک، بدون مدیریت، برای اتصال به شبکه های اترنت سریعی با پشتیبانی از سیستم PoE

سوئیچ DES-1008PA هشت پورته سریع با پشتیبانی از سیستم PoE که هم قابل استفاده برای کاربران خانگی و هم اداری است و آنها میتوانند به راحتی به سیستم برق و شبکه (سیستم PoE) دسترسی داشته باشند و از آن برای ابزارهایی مانند نقاط دسترسی وایرلس (APها)، دوربین های IP دار و تلفن های IP استفاده کنند در حالی که میتوانند ابزارهای زیادتر بیشتری مانند رایانه ها، پرینترها و یا ذخیره سازهای ملحق شده به شبکه (NAS) را بر روی یک شبکه متصل کنند. با توجه به ساختاری که از شرکت های کوچک و یا خانه ها در ذهن داریم، پشیتبانی از سیستم PoE که به سرعت مدیریت میگردد میتواند یک ایده آل را برای استفاده در هر فضای خانگی و یا اداری و یا سازمانهای اداری مجازی را ارائه کند. در ادامه به شناخت این سوئیچ می پردازیم

سوئیچ DES-1008PA هشت پورته سریع با پشتیبانی از سیستم PoE طراحی و ساخت شرکت معتبر و معرف دی لینک است که هم قابل استفاده برای کاربران خانگی و هم اداری است و آنها میتوانند به راحتی به سیستم برق و شبکه (سیستم PoE) دسترسی داشته باشند و از آن برای ابزارهایی مانند نقاط دسترسی وایرلس (APها)، دوربین های IP دار و تلفن های IP استفاده کنند  و به این ترتیب شبکه نسبتا گسترده ای از ابزارهای کنترلی و نظارتی را در اختیار داشتبه باشند.

این در حالی است  که  این سوئیچ میتواند ابزارهای زیادتر بیشتری مانند رایانه ها، پرینترها و یا ذخیره سازهای ملحق شده به شبکه (NAS) را بر روی یک شبکه متصل کنند و یک ساختار کاملا انعطاف پذیر را به کاربران شبکه ارائه کند.

 با توجه به ساختاری که از شرکت های کوچک و یا خانه ها در ذهن داریم، پشیتبانی از سیستم PoE که به سرعت مدیریت میگردد میتواند یک ایده آل را برای استفاده در هر فضای خانگی و یا اداری و یا سازمانهای اداری مجازی را ارائه کند.

تامین جریان برق بر روی شبکه اترنت مطابق با استاندارد IEEE 802.3af

سوئیچ DES-1008PA، دارای چهارعدد پورت 10/100BASE-TX است، که میتواند پروتکل های IEEE 802.3af PoE را به خوبی پشتیبانی کند. هر کدام از این چهار پورت PoE میتوانند که تا 15.4 وات برق را با مصرف 52 وات خود سوئیچ به شکل PoE تامین کنند، این کار این امکان را به کاربران میدهند که به توانند به تمام ابزارهای سازگار با IEEE 802.3af متصل شوند بدون آن که نیازمند استفاده کردن از منبع نیروی اضافه تری برای سوئیچ DES-1008PA باشیم. PoE به صورت ویژه مناسب برای ابزارهایی است که از منبع نیرو دور هستند، و یا در هنگامی که شما میخواهید که کابل های اضافه را از سامانه خودتان حذف کنید.

عملکرد عالی

در این سوئیچ هیچگونه عملکرد و یا ساختاربندی نیاز نیست و نصب آن به سرعت و راحتی صورت میگیرد. این سوئیچ از استاندارد Auto MDI/MDI-X در تمام پورت های خود پشتیبانی میکند و به همین خاطر نیز به کابل کشی های متقابل در زمانی که به سوئیچ های دیگر متصل میگردد وندارد. گفتگوی خودکار (Auto-Negotiation) بر روی هر کدام از پورت های اتفاق میوافتد که میتواند سرعت ارتباط ابزارهای شبکه 10 یا 100 مگابیت بر ثانیه باشد) را افزایش داده و به شکل هوشمندانه ای میتوانند برای رسیدن به یک عملکرد بهینه شده تنظیم شود. سوئیچ به گونه ای تنظیم شده است که میتواند بدون استفاده از فن های در هرجایی نصب شود و به راحتی به کار خود ادامه دهد. سوئیچ DES-1008PA دارای ساختارهای برای نمایش اطلاعات به شکل LEDهایی هستند که حالت های فعالیت را نمایش میدهد و این امکان را به ما میدهد که بتوانیم مسائل را به درستی مشخص کرده و به تصحیح خطاها در شبکه بپردازیم. با فلیتر کردن سرعت سیم (wire-speed fltering)، و سوئیچ کردن به شکل خیره و پیش راندن (store-and-forward switching) سوئیچ DES-1008PA دی لینک میتواند عملکرد شبکه را به حداکثر ممکن برساند در حالی که انتقال ها دربستر، بسته های شبکه به حداقل هستند. با ترکیب سیستم PoE، عملکرد بهینه و استفاده آسان، سوئیچ 8 پورته با اتصال سریع اترنت اکنون توانسته است که یک انتخاب ایده آل را برای ابزارهای PoE انجام دهد که میتواند برای شبکه های در شرکت های کوچک و یا خانه به کار گرفته شوند.

نصب بدون مشکل

سوئیچ هشت پورته اترنت سریع، یک ابزار سریع نصب و اجرا (Plug-and-Play) است که نیازمند هیچگونه ساختار بندی نمی باشد و بنابراین میتواند به سادگی و بدون هیچ مشکلی نصب گردد. رایانه های با اتصالهای چندگانه امکان به اشتراک گذاری کردن فایل ها، موسیقی ها، و یا ویدئو ها را در یک شبکه خانگی و یا شبکه های کوچک اداری را میدهند، و یا حتی میتوان از آن ها برای ساختن یک شبکه بازی مناسب استفاده کرد.

ترکیب شدن و سکوت

سوئیچ DES-1008PA اکنون دارای طراحی مرکب و مسکوت است و این به معنای آن است که می تواند در هر مکانی قرار گیرد. اتصال گران توان و پورت ها همگی در عقب سوئیچ قرار گرفته اند و به کابل ها اجازه میدهند که به هر سمتی متصل شوند. سوئیچ DES-1008PA بدون فن میباشند، و به همین خاطر در سکوت کار میکند، و به شما این امکان را میدهد که شما بتوانید بدون نیاز به نویز گیرها و یا صداهای اضافی کار خودتان را انجام دهید.

ویژگی ها

ویژگی های فیزیکی

ابعاد : 128mmx 68.5mm x 25.4 mm
منبع تغذیه : 48V/1.25A
دمای کارکرد : Temp: 0 to 40 °C
رطوبت کارکرد : 5%To 95% Non-Condensing

ویژگی های سخت افزاری

تعداد پورت شبکه ETHERNET RJ-45 LAN : 8 پورت
تعداد پورت شبکه 10/100 : 8 پورت
نوع توپولوژی : Star
نشانگر POWER :
نشانگر LINK/ACT به ازای هر پورت LAN :
کلید On/Off :
پشتیبانی از بستر برق بر روی شبکه POE :
توان کلی POE : 52 وات
توان POE بر روی هر پورت : 15.4 وات
پشتیبانی از پروتکل POE 3af :
پشتیبانی از پروتکل POE 3at :

ویژگی های نرم افزاری

استانداردهای IEEE : IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper) ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation IEEE 802.3x flow control IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper) IEEE 802.3az EEE power saving
قابليت پشتيباني از سيستم‌عامل‌هاي : پشتیبانی از همه سیستم عامل ها

اقلام داخل بسته بندی

آداپتور برق :
دفترچه راهنما :

سایر مشخصات محصول

گواهینامه ها : FCC Class B ICES-003 Class B CE Class B C-Tick Class B CUL LVD

IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper) ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation IEEE 802.3x flow control IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper) IEEE 802.3az EEE power saving
8 پورت
8 پورت
Star
128mmx 68.5mm x 25.4 mm
48V/1.25A
Temp: 0 to 40 °C
5%To 95% Non-Condensing
FCC Class B ICES-003 Class B CE Class B C-Tick Class B CUL LVD
پشتیبانی از همه سیستم عامل ها
52 وات
15.4 وات